Afdelingen

Sloebers

Ben jij al zes jaar geworden? Hou je van gekke spelletjes, vuil worden en roepen en tieren zo luid als je kan? Dan ben jij de geknipte Sloeber!

Bij de sloebers zitten alle leerlingen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar.

De sloebers zijn iedere zondag welkom bij de volgende leiding.

Naam: Rik Verboven

Bijnaam: Rek, rikkert

Geboortedatum: 25/08/1999

Aantal jaren leiding: 6 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Gekke koeienspel

Mail: rik@chiro-ksa.be

Naam: Eva Vanarwegen

Bijnaam: Eef

Geboortedatum: 02/03/1999

Aantal jaren leiding: 5 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap en frietjes

Favoriete Chiro-KSA spel: Jagerbal

Mail: eva@chiro-ksa.be

Naam: Senne Vanbael

Bijnaam:

Geboortedatum: 04/06/2001

Aantal jaren leiding: 3 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Draken en trollen

Mail: senne@chiro-ksa.be

Naam: Febe Lemmens

Bijnaam: Sabientje, de vos lemmens

Geboortedatum: 04/04/2003

Aantal jaren leiding: 1 jaar

Favoriete kampgerecht: Spaghetti

Favoriete Chiro-KSA spel: Knuffelcatch

Mail: febe@chiro-ksa.be

Naam: Jana Vanderheyden

Bijnaam: Frieda kroket

Geboortedatum: 14/12/2002

Aantal jaren leiding: 2 jaar

Favoriete kampgerecht: Frutteeee

Favoriete Chiro-KSA spel: 10x fluiten

Mail: jana@chiro-ksa.be

Joro’s

Klein, maar niet meer de kleinsten: de joro’s! Joro’s houden van spelen, zo simpel is dat! Ze ontdekken de wereld en zijn onnoemelijk nieuwsgierig. Ze dollen en rennen door het bos. Of ze trekken eropuit voor een tocht vol spelletjes, plezante liedjes en gekke opdrachten.

Bij de joro’s zit de hele bende van het 4de, 5de en 6de leerjaar.

De joro’s ravotten iedere zondag bij de volgende leiding.

Naam: Jorne Voet

Bijnaam: Voet

Geboortedatum: 19/12/2001

Aantal jaren leiding: 3 jaar

Favoriete kampgerecht: Pannenkoeken

Favoriete Chiro-KSA spel: Dunne Bertha

Mail: jorne@chiro-ksa.be

Naam: Sarah Nuyts

Bijnaam: Saran

Geboortedatum:

Aantal jaren leiding: 1 jaar

Favoriete kampgerecht:

Favoriete Chiro-KSA spel:

Mail: sarahn@chiro-ksa.be

Naam: Michaël Corlu

Bijnaam: Nonkel Mitch

Geboortedatum: 19/06/2002

Aantal jaren leiding: 2 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Dikke Bertha

Mail: michael@chiro-ksa.be

Naam: Jasper Huysmans

Bijnaam: De jappie

Geboortedatum: 14/04/2002

Aantal jaren leiding: 2 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Ulama

Mail: jasper@chiro-ksa.be

Sjims

De sjims trekken eropuit met de fiets om in één of andere dorp een groot zoekspel te doen. Keihard ertegenaan gaan in een pleinspel en graag winnen, door tactiek of door snelheid. Stilvallen om te zwijmelen over de gekste avonturen. Kortom: typisch sjims…

Bij de sjims zitten alle tieners van het 1ste, 2de en 3de middelbaar.

De sjims kunnen hun uitleven bij de volgende leiding.

Naam: Astrid Vandingenen

Bijnaam: Astrieda, stridje

Geboortedatum: 07/04/1999

Aantal jaren leiding: 6 jaar

Favoriete kampgerecht: Frietjes

Favoriete Chiro-KSA spel: Luie aap

Mail: astrid@chiro-ksa.be

Naam: Sarah Kenis

Bijnaam: Sarak

Geboortedatum:

Aantal jaren leiding: 4 jaar

Favoriete kampgerecht:

Favoriete Chiro-KSA spel:

Mail: sarahk@chiro-ksa.be

Naam: Robbe Vanbael

Bijnaam: Robbedoes

Geboortedatum: 06/03/2000

Aantal jaren leiding: 4 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Rugby

Mail: robbe@chiro-ksa.be

Sjaspi’s

De oudste afdeling neemt het er goed van en wisselt hevige spelen af met stevige babbels in het gezelligste hoekje van het lokaal. Af en toe staan ze stil bij ‘leiding zijn’ of proeven ze van het leiden van een jongere afdeling. Maar ook al zijn ze de oudsten, toch leven ze zich heel graag uit in een leuke tocht, een boeiende quiz, een wild spel of een levensgroot chaosspel.

Bij de sjaspi’s zitten alle pubers van het 4de, 5de en 6de middelbaar.

De sjaspi’s amuseren zich doorheen het jaar met de volgende leiding.

Naam: Emilia Vangelder

Bijnaam: Boertig wuft

Geboortedatum: 10/06/1999

Aantal jaren leiding: 6 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Rampenspel

Mail: emilia@chiro-ksa.be

Naam: Aline Vanden Broeck

Bijnaam: Anile, rat

Geboortedatum: 21/09/2000

Aantal jaren leiding: 4 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Honkbal

Mail: aline@chiro-ksa.be

Naam: Gilke Solberg

Bijnaam: Gielleke

Geboortedatum: 08/08/2000

Aantal jaren leiding: 4 jaar

Favoriete kampgerecht: Spaghetti (liefst zonder gebruik van handen)

Favoriete Chiro-KSA spel: Doop

Mail: gilke@chiro-ksa.be

Naam: Kyra Thijs

Bijnaam: Oppe canapé

Geboortedatum: 11/09/1999

Aantal jaren leiding: 6 jaar

Favoriete kampgerecht: Kamppap

Favoriete Chiro-KSA spel: Frisbeerugbystoelendans

Mail: kyra@chiro-ksa.be

Back to top