Afdelingen

Sloebers

Ben jij al zes jaar geworden? Hou je van gekke spelletjes, vuil worden en roepen en tieren zo luid als je kan? Dan ben jij de geknipte Sloeber!

Bij de sloebers zitten alle leerlingen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar.

De sloebers zijn iedere zondag welkom bij de volgende leiding.

Naam: Gilke Solberg
Bijnaam: Gilleke
Geboortedatum: 08/08/2000
Aantal jaren leiding: 4 jaar
Favoriete kampgerecht: Spaghetti (liefst zonder gebruik van handen)
Favoriete Chiro-KSA spel: Doop
Mail: gilke@chiro-ksa.be

Naam: Febe Lemmens
Bijnaam: Sabientje, de vos lemmens
Geboortedatum: 04/04/2003
Aantal jaren leiding: 2 jaar
Favoriete kampgerecht: Spaghetti
Favoriete Chiro-KSA spel: Knuffelcatch
Mail: febe@chiro-ksa.be

Naam: Jana Vanderheyden
Bijnaam: Jaantje
Geboortedatum: 14/12/2002
Aantal jaren leiding: 3 jaar
Favoriete kampgerecht: Frutteeee
Favoriete Chiro-KSA spel: 10x fluiten
Mail: jana@chiro-ksa.be

Naam: Koen S’jongers
Bijnaam: King Koena
Geboortedatum: 29/10/2004
Aantal jaren leiding: 1 jaar
Favoriete kampgerecht: Kamppap
Favoriete Chiro-KSA spel: bal is in het hutje
Mail: koen@chiro-ksa.be

Joro’s

Klein, maar niet meer de kleinsten: de joro’s! Joro’s houden van spelen, zo simpel is dat! Ze ontdekken de wereld en zijn onnoemelijk nieuwsgierig. Ze dollen en rennen door het bos. Of ze trekken eropuit voor een tocht vol spelletjes, plezante liedjes en gekke opdrachten.

Bij de joro’s zit de hele bende van het 4de, 5de en 6de leerjaar.

De joro’s ravotten iedere zondag bij de volgende leiding.

Naam: Kyra Thijs
Bijnaam: Oppe canapé
Geboortedatum: 11/09/1999
Aantal jaar leiding: 7 jaar
Favoriete kampgerecht: kamppap
Favoriete chiro-KSA spel: Frisbeerugbystoelendans
Mail: kyra@chiro-ksa.be

Naam:Anouchka Liekens
Bijnaam: Nouch
Geboortedatum: 01/12/2004
Aantal jaar leiding: 1 jaar
Favoriete kampgerecht: Kamppap
Favoriete chiro-KSA spel: Rampenspel
Mail: Anouchka@chiro-ksa.be

Naam: Ryan Cuypers
Bijnaam: Riejan
Geboortedatum: 25/11/2004
Aantal jaar leiding: 1 jaar
Favoriete kampgerecht: Purree met vissticks
Favoriete chiro-KSA spel: Honkbal
Mail: ryan@chiro-ksa.be

Sjims

De sjims trekken eropuit met de fiets om in één of andere dorp een groot zoekspel te doen. Keihard ertegenaan gaan in een pleinspel en graag winnen, door tactiek of door snelheid. Stilvallen om te zwijmelen over de gekste avonturen. Kortom: typisch sjims…

Bij de sjims zitten alle tieners van het 1ste, 2de en 3de middelbaar.

De sjims kunnen hun uitleven bij de volgende leiding.

Naam: Sarah Nuyts
Bijnaam: Hamster
Geboortedatum: 16/06/2003
Aantal jaren leiding: 2 jaar
Favoriete kampgerecht: Kamppap
Favoriete Chiro-KSA spel: Ulama
Mail: sarah@chiro-ksa.be

Naam: Rik Vanden Broeck
Bijnaam: /
Geboortedatum: 25/08/2004
Aantal jaren leiding: 1 jaar
Favoriete kampgerecht: Alles!!
Favoriete Chiro-KSA spel: De bal is in het hutje
Mail: rikvdb@chiro-ksa.be

Naam: Rik Verboven
Bijnaam: Rek, rikkert
Geboortedatum: 25/08/1999
Aantal jaren leiding: 7 jaar
Favoriete kampgerecht: Macaroni
Favoriete Chiro-KSA spel: Koeienvlaaien spel
Mail: rik@chiro-ksa.be

Sjaspi’s

De oudste afdeling neemt het er goed van en wisselt hevige spelen af met stevige babbels in het gezelligste hoekje van het lokaal. Af en toe staan ze stil bij ‘leiding zijn’ of proeven ze van het leiden van een jongere afdeling. Maar ook al zijn ze de oudsten, toch leven ze zich heel graag uit in een leuke tocht, een boeiende quiz, een wild spel of een levensgroot chaosspel.

Bij de sjaspi’s zitten alle pubers van het 4de, 5de en 6de middelbaar.

De sjaspi’s amuseren zich doorheen het jaar met de volgende leiding.

Naam: Jasper Huysmans
Bijnaam: Jappie
Geboortedatum: 14/04/2002
Aantal jaren leiding: 3 jaar
Favoriete kampgerecht: Broccoli puree met worst en vleessaus
Favoriete Chiro-KSA spel: Ulama
Mail: jasper@chiro-ksa.be

Naam:Tim Ooms
Bijnaam: Timmie
Geboortedatum: 19/04/2004
Aantal jaar leiding: 1 jaar
Favoriete kampgerecht: Frietjes met kipcorn
Favoriete chiro-KSA spel: Het frisbee spel
Mail: tim@chiro-ksa.be

Naam: Ferre Vanbeal
Bijnaam: Fekkes
Geboortedatum: 09/12/2004
Aantal jaren leiding: 1 jaar
Favoriete kampgerecht: Kamppap
Favoriete Chiro-KSA spel: Frisbee spel spel
Mail: ferre@chiro-ksa.be

Back to top