Afdelingen & hun leiding

14724456_1190075277753592_8443119742424963964_n

 

De groepsleiding bestaat uit 6 personen.  Zij zijn de eindverantwoordelijke van onze jeugdbeweging.
De groepsleiding bestaat uit 3 groepsleiders, 2 volwassenbegeleiders, 1 proost.
Vangelder Emilia
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente geneeskunde
Afkomstig van Tessenderlo
Emilia@chiro-ksa.be
Verboven Rik
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Student Hotelmanagement
Afkomstig van Tessenderlo
Rik@chiro-ksa.be
13177408_946745278757753_4016284774924646351_n-1
Bens Steven
Geboren in 1998
Leiding sinds 2015
Student chemie
Afkomstig van Tessenderlo
Steven@chiro-ksa.be
Elies Vaneerdewegh
Geboren in 1991
5 jaar leiding geweest
Volwassen begeleider sinds 2016
Begeleidster in bijzondere jeugdzorg
Student Korzybski oplossingsgerichte therapie
Afkomstig van Tessenderlo
Elies@chiro-ksa.be
foto ludo
Ludo Kenis
Geboren in 1964
Volwassen begeleider sinds 1990
Werknemer bij VYNOVA Belgium
Afkomstig van Tessenderlo
Ludo@chiro-ksa.be
Jan Vankersbilk
Geboren in 1964
Proost sinds 1991
pater in Averbode
Afkomstig van Ingelmunster
proost@chiro-ksa.be

Ze zijn de jongsten van de bende, maar dit wil niet zeggen dat ze van de minsten zijn! De kinderen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar zijn hier elke zondag welkom bij de volgende leiding:
Vanbael Robbe
Geboren in 2000
Leiding sinds 2018
Student rechten
Afkomstig van Tessenderlo

Vanden Broeck Aline
Geboren in 2000
Leiding sinds 2018
Studente muziektherapie
Afkomstig van Tessenderlo
Vangelder Emilia
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente biomedische wetenschappen
Afkomstig van Tessenderlo
Emilia@chiro-ksa.be

Vandingenen Astrid
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente sociaal werk
Afkomstig van Tessenderlo

De Joro’s is de bende van het 4de, 5de en 6de leerjaar. Zij kunnen elke zondag ravotten bij de volgende leiding:
Kenis Sarah
Geboren in 2000
Leiding sinds 2018
Studente geografie
Afkomstig van Tessenderlo
Kenis Emilie
Geboren in 1996
Leiding sinds 2013
Leerkracht Lager Onderwijs, student banaba zorgverbreding en remedierend leren
Afkomstig van Tessenderlo
Emilie@chiro-ksa.be
Solberg Gilke
Geboren in 2000
Leiding sinds 2018
Studente vroedkunde
Afkomstig van Tessenderlo

Het leven van de middelbare school kan zwaar zijn, dus kan iedereen van het 1ste en 2de middelbaar zich uitleven bij de volgende leiding:
Vanarwegen Eva
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente leerkracht L.O.
Afkomstig van Laakdal
Eva@chiro-ksa.be
Zels Arne
Geboren in 2000
Leiding sinds 2018
Student rechten
Afkomstig van Tessenderlo

14433062_979503848828483_4001584995468894534_n
Nuyts Jeffrey
Geboren in 1998
Leiding sinds 2015
Student lager onderwijs
Afkomstig van Tessenderlo
Jeffrey@chiro-ksa.be

Het leven van de middelbare school kan zwaar zijn, dus kan iedereen van het 3ste en 4de middelbaar zich uitleven bij de volgende leiding:
Verluyten Shauni
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente lager onderwijs
Afkomstig van Tessenderlo
14424830_831656180302114_1733764691466979398_o
Thijs Kyra
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente Ergotherapie
Afkomstig van Tessenderlo
Kyra@chiro-ksa.be
Clonen Joyce
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Studente Kinderzorg
Afkomstig van Meerhout
Joyce@chiro-ksa.be

Omdat ze de oudsten zijn wordt er wat meer van hen verwacht, maar dit wil niet zeggen dat deze bende pubers van het 5de en 6de middelbaar zich niet mag amuseren met de volgende leiding:
14202596_530796153772642_7901011054750287534_n
Kenis Steffanie
Geboren in 1994
Leiding sinds 2016
Studente biomedische laboratoriumtechnologie en forensisch onderzoek
Afkomstig van Tessenderlo
Steffanie@chiro-ksa.be
Verboven Rik
Geboren in 1999
Leiding sinds 2016
Student Hotelmanagement
Afkomstig van Tessenderlo
Rik@chiro-ksa.be
13177408_946745278757753_4016284774924646351_n-1
Bens Steven
Geboren in 1998
Leiding sinds 2015
Student chemie
Afkomstig van Tessenderlo
Steven@chiro-ksa.be